hlavní stránka » O PROJEKTU » Akce

Akce

27.06.2013

Informační seminář v Jihlavě

Centrum pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče (CELLO) při Karlově univerzitě v Praze pod vedením doc. MUDr. Ivy Holmerové Ph.D. pořádá 25.7. 2013 v Jihlavě informační seminář, na kterém bude mimo jiné představena i kniha BEDEKR AKTIVNÍHO STÁRNUTÍ.

Kniha je plná příkladů dobré praxe a reaguje na aktuální potřeby obcí v oblasti služeb a aktivit pro své starší spoluobčany. Citlivou formou ukazuje cestu, na jakou se v oblasti aktivního stárnutí v obcích ČR vydat.

Toto setkání je zároveň koncipováno jako šance k ještě lepšímu propojení odborníků, kteří se na realizaci služeb a aktivit pro seniory v obci podílejí. Na semináři bude přítomna i jedna z autorek Bedekru, doc. MUDr. Iva Holmerová Ph.D., která je přední českou odbornicí na geriatrii, medicínu stáří a postavení seniorů v naší společnosti.

Informační seminář proběhne od 10:00 do 13:00 v hotelu Gustav Mahler, který naleznete na adrese Křížová 4.

Cílovou skupinou účastníků semináře jsou odborníci zainteresovaní na problematice aktivního stárnutí v kraji Vysočina, tedy zejména představitelé municipalit a neziskových organizací. Počet míst na semináři je omezen.

Pokud máte zájem se semináře účastnit, pak se prosím zaregistrujte v registračním formuláři pod tímto příspěvkem.

Projekt FRAM vzniká za podpory Evropské unie, a to z programu pro zaměstnanost a sociální solidaritu - Progress (2007-2013). Realizátorem projektu je MZ ČR.

Fotogalerie

Mapa_hotel_G.Mahler